Wybielanie

Olśniewający uśmiech zdobi dzisiaj twarze nie tylko gwiazd. Dzięki wybielaniu zębów będziesz mógł cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem i pewnością siebie.

Jaki system wybielania wybrać?

Czy wiesz, że we wszystkich systemach wybielania za uzyskanie efektu odpowiedzialny jest tlen? W trakcie wybielania uwięziony w żelu tlen uwalnia się na skutek działania katalizatora, którym może być światło dedykowanej lampy lub reakcja chemiczna dwóch połączonych związków.

Najnowsze badania potwierdzają wieloletnie doświadczenie lekarzy Piano-Dent. Dowodzą, że niskie stężenia substancji wybielającej, 10%, 16%, dają trwalszy efekt. Takie stężenia wykorzystujemy w nakładkowym systemie wybielania.

System ten ma jeszcze jedną zaletę – substancja wybielająca dociera do każdego zakamarka łuku zębowego, ponieważ nie nakłada się na dziąsła płynnego koferdamu, który zasłania około 1mm powierzchni zęba.

Zamawiając nakładki wybielasz kiedy chcesz i jak chcesz, do uzyskania efektu, który Cię zadowoli.

Zachowując nakładki możesz wykonać wybielanie przypominające, np. po roku, zamawiając jedynie żel w gabinecie Piano-Dent.

W trakcie wybielania możesz stosować preparaty regenerujące szkliwo i znoszące ewentualną nadwrażliwość zębów.

Jeżeli zależy Ci na szybkim efekcie możesz umówić się na wybielanie w gabinecie wyższymi stężeniami substancji wybielającej, 36%. Po wybielaniu w gabinecie możesz kontynuować wybielanie nakładkowe.

Zapisz się na konsultację już dziś.

Kiedy uzyskasz stabilny kolor?

Odpowiedź na to pytanie jest ważna jeśli planujesz wykonanie licówek, koron lub innych uzupełnień protetycznych, wymagających dobrania koloru do Twoich własnych zębów.

Po zakończeniu wybielania kolor zębów stabilizuje się przez około 2 tygodnie.

W trakcie wybielania oraz 2 tygodnie po wybielaniu obowiązuje biała dieta (pamiętaj o czerwonym barszczyku na święta ?).

Higiena i profilaktyka

Profesjonalne czyszczenie zębów.